FAQ

Hostesky – hostesing

  • Hostesky nebo promotéři dávají akcím tvář a říz.
  • Záleží na správném výběru, jejich motivaci a nadšení.
  • Hosteska i promotér by měli mít kultivované vystupování, trpělivost a schopnost komunikovat a pracovat s lidmi.
  • Oblečení by mělo být reprezentativní vzhledem k povaze akce, ať už v barvách klienta nebo neutrální společenské.
  • Zajistíme vám hostesky pro akce v Praze i v dalších částech ČR.

Hostesky pro firemní i soukromé akce nejen v Praze

Hosteska nebo promotér jsou exekutivní součástí firemních prezentací a promo akcí. Běžnou náplní práce hostesky nebo promotéra je poskytování informací o průběhu akce, službách, které mohou zákazníci i hosté využít. Stejně tak mohou být nedílnou součástí organizace akcí, kde spravují konkrétní služby, jako jsou šatny nebo prezentační stánky. Hosteska je často vítanou ozdobou i firemních večírků. Hostesky najdou své uplatnění na různých veletrzích, výstavách, kongresech, seminářích a dalších firemních projektech.

Své akce můžete pořádat kdekoliv v ČR, my vám zajistíme profesionální promotéry a hostesky. Praha, Brno nebo Ostrava? Našich služeb můžete využít po celé ČR. Hosteska nebo promotér mohou v pojetí guerilla marketingu zároveň plnit i funkci efektivního reklamího poutače, jak se můžete přesvědčit v sekci věnované právě reklamním poutačům.

Hostesky v praxi

Hostesky a promotéři dávají akcím tvář. Při jejich správném výběru a motivaci lze i z té nejformálnější akce vytěžit maximum. Nám se to například podařilo při prezentaci technologického klienta v rámci tematického veletrhu. Hostesky svým nadšením strhly okolí natolik, že stánek klienta byl středem pozornosti. Prohlédněte si ukázky z průběhu akce.

Reference

Kontaktujte nás

Vyzkoušejte předpřipravené balíčky služeb

VIP
VIP