FAQ
Pronájem lidí > Chci práci > Nápověda pracovníka

Účet

Registrace

Svou registrací do databáze dáváte souhlas s Všeobecnými podmínkami a Souhlas se zpracováním osobních dat.
Vyplněním registračního formuláře je dobrovolné. Po vyplnění každé stránky se posouváte odklepnutím tlačítka Pokračovat. Zpět na předchozí list se dostanete příkazem Předchozí.
Autorizaci registrace potvrzujeme na e-mail adresu, kterou v registraci uvedete.

Přihlášení

Do svého profilu se přihlašujete e-mailem a heslem, které jste zadali při registraci. Přihlášení lze provést také z této stránky nebo z hlavičky jakékoliv stránky přes přihlašovací kolonku.

Zapomenuté heslo

Zapomněl/a jste heslo? Zde vyplňte e-mail, pod kterým jste se registroval/a. Pošleme Vám odkaz, kde si můžete nastavit nové heslo.

Zapomenutý / nefunkční e-mail

Nic se neděje. I to se stává. Stačí, když zavoláte na číslo 736 530 423. Položíme Vám pár otázek na základě údajů, které jste nám o sobě poskytli během registrace, abychom si ověřili, že jste to skutečně vy. Následně Vám napovíme, na jaký e-mail jste se u nás registroval/a.

Úprava profilu

Chcete ke svému profilu nahrát Vaší fotografii? Rádi byste aktualizovali seznam Vašich dovedností a informací o Vašem talentu? Změnilo se místo Vašeho bydliště? Můžete pracovat jen v určitý den nebo hodinu? Změnily se vaše kontaktní údaje? Udržujte svůj profil aktuální, zvyšujete tím šanci na své pracovní uplatnění v rámci našich akcí.
Přihlaste se ke svému profilu. Po přihlášení se nahoře pod logem zobrazí panel. Klikněte na tlačítko Upravit profil v panelu. Vyberte číslo profilu, který chcete upravit a svou volbu potvrďte kliknutím. Provedené úpravy uložte kliknutím na tlačítko Uložit a pokračovat.

Smazání účtu

Pokud již nemáte zájem o další spolupráci (například jste dostudovali a máte již trvalou práci), můžete celý svůj účet smazat. Přihlaste se ke svému profilu, v menu vyberte Chci práci a položku Můj profil a klikněte na Smazat účet. Pozor tato operace je nevratná !

Nabídka práce

Aktuální nabídka práce

Aktuální akce, kterých se můžete účastnit, zveřejňujeme na webových stránkách pronajemlidi.cz, na naší Facebook stránce Facebook.com/PronajemLidi, a také e-mailem, který jste uvedl/a při registraci.

Potvrzení účasti

Přihlaste se ke svému profilu. Hned po přihlášení budete automaticky přesměrováni na aktuální akce. Pokud k přesměrování nedojde, všimněte si panelu nahoře nad logem a klikněte na odkaz Aktuální akce. Pro potvrzení účasti na akci, která se Vám líbí, klikněte na tlačítko Chci se účastnit akce. Přihláška k účasti je potvrzena informační vzkazem a potvrzení je doručeno na e-mail. Můžete se přihlásit na více akcí. Pokud se časově kryjí, potvrdíme Vás na tu akci, které více odpovídá Váš profil nebo tam, kde jste se přihlásili dříve. Pokud je kapacita pracovníků na aktuální akci zaplněna, zobrazí se Vám tato informace nad tlačítkem Chci se účastnit akce. V takovém případě není možné účast potvrdit.

Zrušení účasti

Když se z nějakého důvodu nemůžete akce, pro kterou jste potvrdil/a účast, nakonec účastnit, sdělte nám to co nejdříve, abychom mohli najít náhradníka! Pozdní odhlášení nebo nedostavení se na akci má negativní vliv při dalším náboru na vyhlášené akce a projekty. Přihlaste se ke svému profilu. V administračním panelu nahoře nad logem klikněte na odkaz Aktuální nabídka práce. V nadcházejících akcích vyberte tu, pro kterou chcete zrušit účast a otevřete ji kliknutím na její název. Účast zrušíte kliknutím na tlačítko Chci se odhlásit z akce.

Platby

Přehled plateb

Rádi byste si ověřili přehled všech plateb, které byly uskutečněny za Vaší vykonanou činnost? Přihlaste se ke svému profilu. Po přihlášení se Vám zobrazí administrační panel. Klikněte na odkaz Přehled plateb, kde zjistíte aktuální pohyb plateb na Vašem účtu.

Vyplácení odměn

Vyplacení odpracovaných akcí probíhá hromadně za uplynulý měsíc, a to vždy k 15. dni v měsíci následujícím. V případě, že tento 15. den bude připadat na víkend nebo svátek, přesune se výplatní termín na nejbližší následující pracovní den.
Peníze obdržíte na účet, který jste uvedl/a ve svém profilu.

Podpora

Hlášení chyb

Objevili jste chybu na webových stránkách? Něco Vám nefunguje nebo se nezdá? Napište na brigadnik@pronajemlidi.cz. Zároveň nám, prosím zašlete následující informace:

Děkujeme za spolupráci při zkvalitňování naší spolupráce.

Dotazy

Nenašli jste informaci, kterou hledáte? Zkuste přehled nejčastěji kladených otázek.
Nedaří se Vám něco na webových stránkách? Máte problémy se svým účtem? Nemůžete něco najít?
Máte dotazy k možnostem výdělku, aktuálním akcím, vyúčtování?
Napište nám e-mail na brigadnik@pronajemlidi.cz