FAQ
Pronájem lidí > Chci kampaň > Otázky a odpovědi

Nejčastěji kladené otázky

Kdo jsme a co děláme?

PronajemLidi.cz, společně s projektem Walkingboard.cz, patří do portfolia služeb marketingové komunikační agentury BON Media s. r. o., které poskytuje svým klientům služby v oblasti komerční i nekomerční komunikace.

Čím je náš projekt na reklamním trhu tak výjimečný?

Vše je o lidech a nápadech. Projekty pod hlavičkou Pronájem lidí stojí na dobrých nápadech, výběru těch správných pracovníků, odborné přípravě a vedení akcí, ale také na profesionální dokumentaci. V současné době jsou nás již stovky…lidí i nápadů.

Jak jsme dostupní?

Naším východiskem je guerilla princip, který je založen na realizaci akcí s dostupnými prostředky tak, aby bylo dosaženo stanovených cílů, jako u tradičních akcí, ale za značně výhodnějších podmínek. Využíváme prostředí kolem nás, nápaditost, inspiraci životem a otevřenost lidí.

Jak se zorientovat v našem servisu?

Připravili jsme celkem šest výchozích kreativních balíčků akcí, a to dle náročnosti realizace. K těmto balíkům jsou dále doporučeny služby, které samotnému projektu dodávají další možnosti zviditelnění.

Kde všude působíme?

Základnu máme v hlavním městě, ale díky síti vlastních agentů pokrýváme všechny regiony v České republice. Díky partnerským spolupracím realizujeme akce také na Slovensku, ale také po Evropě.

Objevte další možnosti pro vaší kampaň

VIP
VIP