FAQ
Pronájem lidí > O nás
  • Člověk jako efektivní součást reklamních kampaní.
  • Přinášíme kreativní a dostupná řešení v oblasti netradičního marketingu.
  • Guerilla kampaně nás naučily, že i s omezeným rozpočtem lze dokázat velké věci! Máme zkušenosti s menšími akcemi i rozsáhlými projekty, které vyžadují zvláštní schopnosti a povolení.
  • Připravíme efektivní a dostupné řešení pro tradiční i netradiční reklamní kampaně se zapojením lidí, protože člověk byl, je a vždy bude nejlepší reklamní médium.

O nás

Jsme týmem, který se snad nikdy nevyčerpá. Nápady a náměty umíme přenést do reality.

O naší rodině

Stovky lidí z naší databáze nabízí tisíce možností využití v rámci propagačních projektů. Každý z nich je připraven být součástí vašich kampaní. Patří k nim nejen jednotlivci, ale i sehrané skupiny a týmy, dokonce cirkus nebo hudební tělesa. Náš tým je také skvělým zdrojem pro crowdsourcing aneb vyhledávání nápadů a námětů pro lepší a lepší kampaně.

O klientech

Našimi klienty jsou nejen přímí zadavatelé z řad zavedených i začínajících firem, ale také agentury, které oceňují naši specializaci na guerilla, street a netradiční marketing, který tak rozšiřuje jejich stávající portfolio služeb.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, kontaktním formulářem nebo přes sociální sítě. Vaše dotazy zodpovíme v co nejkratší době. Spojením jedinečných nápadů a široké členské základny je každý projekt jedinečný a připraven na míru zákazníkům.

Facebook

Informace z proběhlých akcí, zajímavosti ze světa guerilla marketingu, místo pro vaše nápady a připomínky.

Zobrazit profil

Youtube

Videoklipy z realizovaných kampaní a představení produktů z kampaní Pronájem Lidí.

Zobrazit profil

LinkedIn

Informace o agentuře BON Media, zaměstnanci agentury a jejich pracovní zkušenosti a dovednosti.

Zobrazit profil
Kontaktujte nás