FAQ
Pronájem lidí > Naše akce > Prezentace SONY na veletrhu

Prezentace SONY na veletrhu

  • Datum konání: 13.04.2013
  • Výchozí situace:

    SONY, jako hlavní partner veletrhu Notebook Expo, chce na veletrhu představit své produkty. Hlavní pozornost je soustředěna k telefonu  Xperia Z.

  • Cíl komunikace:

    Cíl komunikace: Prezentační stánek má nalákat návštěvníky veletrhu, aby se zastavili, promluvili s hosteskami a seznámili se s prezentovanými produkty. 

  • Cílová skupina:

    Návštěvníci veletrhu Notebook Expo - IT fanoušci, tj. muži 18-40.

Naše řešení

Důraz je kladen na originalitu a odlišnost od konkurence. Prezentace mu být jiná a jedinečná, aby přilákala návštěvníky. Hlavním komunikačním bodem telefonu Xperia Z je jeho voděodolnost. Voda asociuje koupání a léto, a právě to nás přivedlo k tématu prezentace „SONY v rytmu léta – Xperia Z je voděodolný a hravý. Na místě jsme vytvořili „Relax koutek“ s bazénkem, ve kterém plavaly na nafukovacích podložkách produkty Xperia Z. Prostor jsme ještě doplnili dekoracemi navozujícími léto a pohodu -  nafukovací míče, kachničky do vany, apod. Celá expozice by však nebyla kompletní bez našich hostesek. Ty s nadšením komunikovaly s návštěvníky, zvaly je ke stánku, představovaly produkty atd. Aby byla atmosféra doladěna, hostesky jsme oblékli do letního módu – šortky a trička. 

Výsledek kampaně

Naše hostesky i prezentace na sebe poutaly na tolik, že po celou dobu akce se staly středem pozornosti a stánek byl plný lidí.

Fotografie z akce

Další vybrané reference