FAQ
Pronájem lidí > Naše akce > Fotbaloví fanoušci Sparty

Fotbaloví fanoušci Sparty

  • Datum konání: 26.04.2013
  • Výchozí situace:

    Sparta Praha večer hraje důležitý fotbalový zápas, chce na něj přirozeným a spontánním způsobem upozornit a pozvat fanoušky.

  • Cíl komunikace:

    Pozvat fanoušky na zápas. 

  • Cílová skupina:

    Řidiči stojící v koloně a případní kolemjdoucí.

Naše řešení

Sestavili jsme tým fanoušků Sparty Praha z našich agentů. Ty jsme oblékli do dresů Sparty Praha  a vyzbrojili je sparťanskými vlajkami a obrovským transparentem „JDEME DNES NA SPARTU, POJĎTE FANDIT S NÁMI!“.  Pro akci jsme vybrali jedno z nejfrekventovanějších míst v době dopravní špičky – ulice Kongresová, směr do centra. Naše agenty jsme pak postavili na můstek předělující tuto rušnou komunikaci, zde mávali vlajkami, transparentem a křičeli oslavné chorály na Spartu Praha. Agenti měli také k dispozici volné vstupenky na zápas, ty rozdávali těm, kteří procházeli a na akci pozitivně reagovali nebo se na chvíli přidali.

Výsledek kampaně

Akce byla úspěšná a splnila svůj cíl. Okolím byla přijímána pozitivně. Řidiči reagovali spontánně – troubili v rytmu „Sparta do toho“ anebo jen na pozdrav, někteří i mávali. V průběhu akce se několik procházejících na chvíli k našim agentům připojilo, jiní jen zakřičeli: „Sparta“ nebo jen souhlasně přikyvovali. 

Fotografie z akce

Další vybrané reference