FAQ
Pronájem lidí > Naše akce > Walkingboard pro Jet2.com

Walkingboard pro Jet2.com

  • Datum konání: 22.01.2015
  • Výchozí situace:

    JET2.COM nabízí nejširší nabídku destinací ve Velké Británii z Prahy. Zároveň probíhá soutěž o letenky do těchto destinací.

  • Cíl komunikace:

    Akce měla 3 základní cíle - posílení povědomí o značce/společnosti, podpora prodeje letenekseznámení se speciálizací aerolinek - Velká Británie, zapojení veřejnosti do aktuální soutěže.

  • Cílová skupina:

    Mladí a aktivní lidé (18+), nižsí a střední třída - studenti, lidé na začátku kariéry, mladé rodiny. Aktivní senioři, kteří mají dostatek času na cestování po světě a jsou cenově orientováni.

Naše řešení

Proškolení promotéři - walkingboardisté se ve čtveřici pohybovali ve frekventovaných částech hlavního města Praha a aktivně oslovovali cílové skupiny. Informovali o možnostech nízkonákladových aerolinek Jet2.com, pomocí letáku prezentovali jak výhodnou cenovou nabídku letenek, destinace a další výhody a také soutěž s možností vyhrát letenky zdarma. Celá kampaň byla nepřetržitě monitorována a korigována supervizorem přítomným přímo na místě konání po celou dobu kampaně.

Již na dálku v jednotlivých lokacích Prahy na první pohled nejvíce upoutávaly rozsvícené Walkingboardy se sdělením: „Největší výběr britských destinací z Prahy“ a vyobrazením zvýhodněné nabídky letenky za 1 341 Kč na zadní straně a „Jet2.com Friendly low fares“ na přední straně, takže mnozí zájemci se sami aktivně hlásili o letáky a informace u promotérů. 

Výsledek kampaně

Za čtyři dny kampaně bylo promotéry rozdáno celkem cca 6400 ks letáků se soutěží o  letenky zdarma do destinací, kam letecká společnost zajišťuje spoje. Většina oslovených si promotéry vyslechla a vzala si leták, často jsme zaznamenali i případy, že se lidé sami hlásili o informace a leták Jet2.com u promotérů na základě sdělení na Walkingboardu. Zaznamenali jsme také pozitivní reakce a diskuze nad letáky a nabídkou klienta. Muže nejvíce zaujaly destinace Glasgow a Manchester, které dávájí možnost zaletět si na fotbalová utkání populární fotbalových klubů.

Fotografie z akce

Další vybrané reference