FAQ
Pronájem lidí > Naše akce > 1. máj v OD Kotva

1. máj v OD Kotva

  • Datum konání: 01.05.2012
  • Výchozí situace:

    1. máj je lásky čas…spousta Pražanů míří na Petřín, který je tradičním místem zamilovaných. Rozkvetlých třešní je zde dost, ale ne tolik, aby se pod ně všechny zamilované páry vešly. Obchodní dům Kotva se drží českých svátků, obchody mají tento den speciální akce, a proto je třeba připravit tématický den a přilákat co nejvíce návštěvníků…a to nejen pro zamilované.

  • Cíl komunikace:

    Není třeba se jít líbat až na Petřín. Přijďte před obchodní dům Kotva a získejte dárek za hubičku. Získáte nejen přízeň svého partnera, ale také ušetřený čas, který lze využít k návštěvě a nákupu v obchodním domě Kotva. Téměř každý pár má možnost získat za svůj polibek vybraný dárek.

  • Cílová skupina:

    Klíčovou cílovou skupinou jsou páry bez rozdílu pohlaví, které se na 1. máje pohybují po Praze.

Naše řešení

Speciálně pro tento den a tuto akci je připravena rozkvetlá třešeň, která je od rána nainstalována před obchodním domem Kotva. Pod ní se může každý pár políbit a splnit tak milou „povinnost“. Součástí programu je moderátor, který za doprovodu mixu zamilovaných písniček vyzývá své okolí a kolemjdoucí k líbacímu aktu. Společně s moderátorem je na prostranství před OD Kotva také hosteska s košem plného dárků pro šťastné účastníky. Pokud má pár štěstí a je pátou líbající se dvojicí, vybírá si odměnu z dárkového koše (růžové víno, Modré z nebe, dárkové vouchery do OD Kotva, aj.). Pokud příchozí nemá doprovod, může si dárek „vyzpívat“ na karaoke zamilované písničky. Moderátor během celé akce také aktivně zve na akce vybraných obchodů v OD Kotva, které pro tento den nachystaly pro zamilované speciální slevy nebo dárky. Promo celé akce je podpořeno Walkingboardisty, kteří přivádějí překvapené páry pod rozkvetlou třešeň.

Výsledek kampaně

Během téměř šestihodinové akce se zúčastnilo více než 200 líbajících se párů, a také několik odvážných jedinců. Po dobu trvání akce se zde tvořily hloučky zvědavců, kteří se pod stromem a logem Kotva fotografovali. Především cizinci se seznamovali s tradičním českým svátkem.   

Fotografie z akce

Další vybrané reference