FAQ
Pronájem lidí > Naše akce > "Andělé a démoni" pro O2

"Andělé a démoni" pro O2

  • Datum konání: 21.02.2014
  • Výchozí situace:

    Telefonica O2 každoročně pro své nejlepší obchodní zástupce pořádá večírky. Každý večírek se nese v předem určeném duchu. Tentokrát bylo tématem „Andělé a démoni“. Pro uspořádání akce byl vybrán klub Kotnov v Táboře.

  • Cíl komunikace:

    Připravit zaměstnancům Telefonica O2 nezapomenutelný program, aby se odreagovali a pobavili.

  • Cílová skupina:

    Nejlepší obchodní zástupci Telefonica O2.

Naše řešení

Při přípravě doprovodného programu jsme se řídili tématem večírku „Andělé a démoni“. Využili jsme tajemného prostředí klubu v historické zástavbě a sklepení, které nahrává tajemnu a nádechu napětí. Mysleli jsme na to, aby se účastníci mohli do programu interaktivně zapojit, zažít něco, na co by samotní neměli odvahu nebo je to nenapadlo, ale prostředí a atmosféra je strhne. Pekelná výzva– aneb překonej sebe a své předsudky. Zájemci mohli v průběhu večera vyzkoušet různě pálivé pochutiny, třeba i se zavázanýma očima. Samotné nás překvapilo, že při Pekelné výzvěženy vydržely více než muži. Karty a věštění – zeptej se na svou budoucnost. V průběhu večera byla hostům k dispozici kartářka, která zodpovídala i všetečné dotazy a byla po celou dobu plně vytížena. Poledance – v průběhu večera proběhlo umělecké vystoupení tanečnice u tyče, které zaujalo přítomné účastníky akce svou ladností a náročnými akrobatickými prvky. Tombola o tematické ceny – každý účastník akce měl slosovatelnou vstupenku s číslem, vylosovaní výherci získávali zajímavé ceny, které jim předávali Anděl + Pekelnice. V průběhu večera byl připraven catering v kombinaci teplé a studené kuchyně a bohatý výběr alkoholických a nealkoholických nápojů Promotéři i hosté byli oblečeni do tematických kostýmů. Muži jako andělé a ženy jako démoni/přízraky. Šlo o bourání předsudků a výměnu rolí, kdy muži byli ta něžnější část akce a ženy ty odváženější pokušitelky.  

Výsledek kampaně

Akce se zúčastnilo na 120 pozvaných hostů.  Většina z nich se zapojila do doprovodného programu a náramně se bavili. O dobré atmosféře hovoří setrvání většiny hostů až do konce.

Fotografie z akce

Další vybrané reference