FAQ
Pronájem lidí > Naše akce > Den žen v OD Kotva

Den žen v OD Kotva

  • Datum konání: 08.03.2012
  • Výchozí situace:

    V obchodním domě Kotva probíhá 8. března již tradiční promoakce v rámci oslav MDŽ. Pro ženy je připraveno osudí plné slev a dárků z obchodů, ale také přímo od obchodního domu. Akce  nakup a losuj je určena ženám, které si tento den od 12 do 18h zakoupí zboží v OD Kotva.

  • Cíl komunikace:

    Jde o jednodenní akci, kdy je třeba v den akce oslovit co nejvíce dívek, slečen a žen s pozváním k účasti a nákup v obchodním domě.

  • Cílová skupina:

    Hlavní cílovou skupinou promoakce jsou zástupkyně něžnějšího pohlaví, které se pohybují v době konání v docházkové vzdálenosti od obchodního domu Kotva (tj. především Praha 1 a 8).

Naše řešení

Klientovi je doporučen jedinečný koncept tzv. pohyblivého citylightu – Walkingboard. Tento ambientní reklamní nosič v sobě kombinuje přednosti klasického citylightu v propojení s uniformovaným promotérem, který přímo komunikuje s kolemjdoucími, popř. také rozdává informační letáky. Walkingboard je prosvětlený a díky velkému formátu dostatečně viditelný. Sdělení na plakátu je jednoduché – výzva akci: návštěva OD Kotva!

Výsledek kampaně

Walkingboard budil v ulicích Prahy očekávanou pozornost, ženy pozitivně přijímaly letáky a pozvání k akci. Přímo před obchodním domem také promotéři „přesměrovali na akci“ velké procento oslovených. Díky flexibilitě nosiče se sdělení dostalo i na jinak propagaci hůře dostupná místa, jako jsou historické centrum Prahy, průchody nebo výstupy z metra, tramvajové i autobusové zastávky, přechody pro chodce, ale i prostranství konkurenčních obchodních center.

Fotografie z akce

Další vybrané reference