FAQ
Pronájem lidí > Naše akce > Velikonoce v OD Kotva

Velikonoce v OD Kotva

  • Datum konání: 07.04.2011
  • Výchozí situace:

    V obchodním domě Kotva probíhá velikonoční akce „nakup a získej“, jejíž součástí je také velikonoční stánek, kde nakupující mohou získat tradiční velikonoční symboly — pomlázky, nálepky na vajíčka nebo beránka. Je třeba zvýraznit hostesky na stánku, ale také promotérky, které rozdávají v okolí OD Kotva hrací karty.

  • Cíl komunikace:

    Kopírovat tradiční cílovou skupinu OD Kotva, jež tvoří lidé středního věku, ale také mladé rodiny s dětmi či náhodní nakupující.

  • Cílová skupina:

    Kopírovat tradiční cílovou skupinu OD Kotva, jež tvoří lidé středního věku, ale také mladé rodiny s dětmi či náhodní nakupující.

Naše řešení

V jednoduchosti je krása. Úspěch promo akce záleží na detailech tvořících ucelený celek. Proto byly vybrány hostesky, pro které byly nachystány tradiční staročeské kroje. Hostesky tak byly nedílnou součástí velikonoční prezentace, atrakcí pro kolemjdoucí (fotografování, diskuze, aj.) a dále se zvýšila ochota oslovených vzít si hrací kartu a informace na ulici.

Výsledek kampaně

Během promo akce bylo efektivně rozdáno několik tisíc letáků — hracích karet. Projekt překonal očekávání a bylo rozdáno cca 2800 ks odměn za nákupy uskutečněné v OD Kotva během předvelikonočního období. 

Fotografie z akce

Další vybrané reference