FAQ
Pronájem lidí > Naše akce > Premiéra kina Svět

Premiéra kina Svět

  • Datum konání: 01.07.2011
  • Výchozí situace:

    V Chomutově proběhlo slavnostní otevření nového kina SvětPremiéra patřila pokračování úspěšného dětského filmu Saxána a lexikon kouzel. V rámci slavnostního odpoledne byl také zábavný program pro děti a rodiče. Otevření se zúčastnili herci a pan režisér Václav Vorlíček.

  • Cíl komunikace:

    Klíčovou součástí slavnostní premiéry byl také doprovodný program pro děti, který se nesl v duchu samotného filmu Saxána. V rámci zábavního odpoledne bylo důležité zapojení veřejnosti do slavnostní akce, pobavení dětí a zajištění nevšedního zážitku.

  • Cílová skupina:

    Akce byla cílena především na mladé rodiny s dětmi, ale také na filmové fanoušky, kteří se rádi baví.

Naše řešení

Po dohodě s klientem byli na akci přizváni hosté z prvního dílu Saxány, respektive jejich dvojníci v původních kostýmech. Ti doprovázeli pana režiséraherce i zástupce města a kraje během slavnostního přestřižení pásky. Poté se věnovali příchozím a uváděli je do nových sálů kina, kde probíhala slavnostní premiéra. Během filmových pauz se zkušené animátorky v kostýmech věnovaly dětem v okolí kina.

Výsledek kampaně

Promotéři a animátorky v původních kostýmech byli středem pozornosti dětí i rodičů, kteří se s nimi fotili, ale také si s dětmi hrálicož ocenili rodiče, kteří si měli možnost v klidu vypít odpolední kávu. Lidé v kostýmech také efektně doplňovali vyznění celé akce, které dodali autentičnost a punc originality.

Fotografie z akce

Další vybrané reference