FAQ
Pronájem lidí > Chci práci > Aktuální akce > James Bond

Datum konání akce: 18.11.2011 16:00 - 20:00

Přihlašování a odhlašování možno do: 16.11.2011 23:59

Místo konání akce: Praha

Pro přihlášení na akci se musíte nejprve přihlásit na webu.

Nejste dosud registrovaní, napravte to!

Hledáme 3 muže a jednu atraktivní slečnu (bude hrát přítelkyni Jamese Bonda) jako doplnění týmu na akci Spy Hunter - James Bond.

Jedná se o hru po Praze pro zahraniční společnost. Celá hra se bude odehrávat venku, je nutné teplé oblečení a to ideálně: černé kalhoty, černý kabát, černé boty :)

Legenda hry Spy hunt - James Bond, Špionážní hra v ulicích Prahy. Na začátku akce se hosté setkají s velitelem pražské centrály MI6 / CIA, který je zasvětí do jejich tajné dobrodružné mise. Hosté jsou rozděleni do několika špionážních teamů, každý team dostane speciální kufřík s mapou Prahy, digitálním fotoaparátem, GPS navigací, UV světlem, dalekohledem, iPad2 a dalším špionážním vybavením. Během mise se hosté střetávají se sabotéry z nepřátelské špionážní služby, kteří se budou snažit všelijak škodit a znemožňovat jejich pátraní. Hosté nacházejí ukryté tajné obálky, slepé mapky, překládají cizí slova, odpočinou si u Martini, deaktivují nastraženou bombu, odkrývají kompromitující informace, potkávají tajné agenty v ulicích Prahy, počítačového experta, lingvistu či jiné informátory. Pátrání probíhá v pasážích a skrytých uličkách Malé Strany a v okolí Starého města, ve sklepeních a dvorech, v hotelovém pokoji, v barovém klubu...

Sraz účastníků v 16.00 v kancelářích programového centra Orfea, Těšnov 9, Praha 1
Ukončení akce 20:00

Odměna: 100 Kč/hodinu