FAQ
Pronájem lidí > Chci práci > Aktuální akce > Promotérky II - Praha 8

Datum konání akce: od 24.09.2018 do 27.09.2018

Přihlašování a odhlašování možno do: 23.9.2018 19:00

Místo konání akce: Praha 8

Pro přihlášení na akci se musíte nejprve přihlásit na webu.

Nejste dosud registrovaní, napravte to!

Opět nabízíme uplatnění 10 promotérkám. Akce potrvá více dní a má ranní i odpolední směny, při přihlášení prosím napište své časové možnosti.

Termíny:
pondělí 24.9.
úterý 25.9.
středa 26.9.
čtvrtek 27.9.

Časy:
ranní směny 7.00 - 10.00
odpolední směny 16.00 - 19.00

Lokalita:
Praha 8

Náplň práce:
Budete ve dvojici chodit po frekventovaných místech Prahy 8 (metro, obchodní centra, obchody, rušnější ulice). Na sobě budete mít reklamní tričko a kšiltovku. Pozor - nemusíte aktivně rozdávat žádné letáky, ani nic kolemjdoucím nabízet. Jen v případě, že se Vás někdo zeptá, předáte mu letáček. Doma však nesmíte zapomenou dobrou náladu, úsměv. Také potřebujeme, abyste měli sebou mobil s foťákem, protože je třeba na konci směny poslat 5-10 fotek z míst, které jste navštívili, aby si klient nemyslel, že jste se někde zašívaly :) To je vlastně jedinou podmínkou pro vyplacení vaší odměny. A musíte také samozřejmě přijít brigádu včas -:)

Odměna:
200 Kč za hodinu, tedy 600 Kč za jednu tříhodinovou směnu

Poznámka:
Preferujeme promotérky, které budou moci pracovat co nejvíce. Pokud jste s námi v letošním roce ještě nespolupracovali, je třeba první den třeba přijít 30 minut před zahájením akce, abychom stihli sepsat dohody o provedení práce, růžové prohlášení a předat instrukce, kde se budete pohybovat. Místo srazu bude upřesněno.

Update:
Akce se docela rychle plní. Úterní a středeční odpolední směny jsou již obsazeny. Potřebujeme v tuto chvíli obsadit hlavně ranní směny.