FAQ

Hledáte kreativní injekci pro svůj byznys?

Přemýšlíte, jak originálně oslovit svou cílovou skupinu?

Využijte našich zkušeností!
Vytváříme originální reklamní, promo a event kampaně na území celé ČR. Mezi našimi klienty jsou jak přímí zadavatelé, tak agentury.

Kombinací talentovaných lidí, netradičních řešení a ambientních reklamních ploch zajistíme viditelnost a očekávanou odezvu vaší cílové skupiny.

Rentík

Kontaktní formulář pro firmy

Využijte formuláře rychlé poptávky nebo nám poskytněte více informací pro vytvoření efektivního námětu. Naší snahou je připravit kampaň na míru. Spojíme se s Vámi obratem.

Předpřipravené balíčky

Balíček
Start

Základní servis v podobě výběru a pronájmu hostesek, promotérů a dalších pracovníků pro nenáročné reklamní akce jako jsou distribuce letáků nebo obsluha promostánků.

Balíček
Start +

Rozšířený balíček služeb Start. Jde o sofistikované služby spojené s promo, hostesingem a davovými akcemi.

Balíček
Kreativ

Kampaň s guerilla prvky. Doporučujeme, pokud očekáváte od kampaně jedinečnost, jasné vymezení oproti konkurenčním produktům a službám, chcete doplnit své stávající portfolio komunikačního mixu nebo řešíte napjatý rozpočet.

Balíček
Komplet

Komplexní balíček služeb v oblasti promo, event a guerilla aktivit na klíč. Součástí je ideový záměr, scénář akce, výběr a nábor vhodných lidí, přípravné práce, samotná realizace až po dokumentaci.

Balíček
VIP

V případě V.I.P. balíčku jde o zapojení známých osobností, ambasadorů nebo poloprofesionálních a profesionálních kulturních i sportovních skupin.

Balíček
Pomáháme

Balíček služeb s prvky charity. Do akce jsou zapojeni vozíčkáři – pronájem reklamních ploch na vozíčcích, distribuce letáků, apod. Je možné také zapojit i maminky na mateřské nebo pejskaře.

Naše služby