FAQ
Pronájem lidí > Chci kampaň > Balíčky pro klienty

Hledáte kreativní injekci pro svůj byznys?

Přemýšlíte, jak originálně oslovit svou cílovou skupinu?
Rentík

Využijte našich zkušeností!
Vytváříme originální reklamní, promo a event kampaně na území celé ČR. Mezi našimi klienty jsou jak přímí zadavatelé, tak agentury.

Kombinací talentovaných lidí, netradičních řešení a ambientních reklamních ploch zajistíme viditelnost a očekávanou odezvu vaší cílové skupiny.

Kontaktujte nás

Využijte formuláře rychlé poptávky nebo nám poskytněte více informací pro vytvoření efektivního námětu. Naší snahou je připravit kampaň na míru. Spojíme se s Vámi obratem.
Předpřipravené balíčky

Balíček
Start

Základní servis v podobě výběru a pronájmu hostesek, promotérů a dalších pracovníků pro nenáročné reklamní akce jako jsou distribuce letáků nebo obsluha promostánků.
Více o balíčku Start

Balíček
Start +

Rozšířený balíček služeb Start. Jde o sofistikované služby spojené s promo, hostesingem a davovými akcemi.
Více o balíčku Start +

Balíček
Kreativ

Kampaň s guerilla prvky. Doporučujeme, pokud očekáváte od kampaně jedinečnost, jasné vymezení oproti konkurenčním produktům a službám, chcete doplnit své stávající portfolio komunikačního mixu nebo řešíte napjatý rozpočet.
Více o balíčku Kreativ

Balíček
Komplet

Komplexní balíček služeb v oblasti promo, event a guerilla aktivit na klíč. Součástí je ideový záměr, scénář akce, výběr a nábor vhodných lidí, přípravné práce, samotná realizace až po dokumentaci.
Více o balíčku Komplet

Balíček
VIP

V případě V.I.P. balíčku jde o zapojení známých osobností, ambasadorů nebo poloprofesionálních a profesionálních kulturních i sportovních skupin.
Více o balíčku VIP

Balíček
Pomáháme

Balíček služeb s prvky charity. Do akce jsou zapojeni vozíčkáři – pronájem reklamních ploch na vozíčcích, distribuce letáků, apod. Je možné také zapojit i maminky na mateřské nebo pejskaře.
Více o balíčku Pomáháme

Naše služby